sõnni tõusumärk

Sõnni tõusumärk

Polaarsus: passiivne / naiselik / negatiivne

Element: maa

Modaalsus: fikseeritud

Valitsev planeet: Veenus

Sõnni tõusumärgina jätad stabiilse, usaldusväärse ja asju läbimõtleva inimese mulje. Sulle ei meeldi, kui Sind tagant kiirustatakse, vähemalt mitte avalikult või teiste inimeste juuresolekul. Samuti ei meeldi Sulle, kui püütakse peale suruda teiste arvamusi – Sina jääd kindlaks sellele, millesse ise usud, ükskõik kui palju Sind püütakse ümber veenda.

Ootamatud muutused mõjuvad Sulle takistavalt ja tunned ennast kõige paremini olukordades, mis on Sinu kontrolli all ja kui tead, mida oodata. Muutustega kohanemiseks vajad aega ning seetõttu ei lähe Sa ka erinevate uuendustega kergelt kaasa, vaid kipud vanast ja tuttavast kinni hoidma.

Oled sihikindel ja kangekaelne, kuid samas praktiline, kannatlik, lojaalne ja töökas, samuti vähenõudlik, vaikne ja pigem passiivne, kohati liiga mugav või isegi laisk. Samas võid olla suurema omandiinstinktiga kui mõned teised sodiaagimärgid, mistõttu võib Sinus teinekord pead tõsta armukadedus ja liigne materiaalsus. See tähendab, et Sinu jaoks on olulised nii finantsid kui lähedased inimesed. Negatiivse küljena võibki esineda klammerdumist suhetes.

Kuna Sõnni valitsev planeet on Veenus ja Sõnn on maamärk, siis oled ühest küljest avatud meelelistele naudingutele ja hindad ilu, kuid teisest küljest oled ka praktiline ja Sul on oskus panna ise oma käed külge, kui midagi on vaja ära teha. Oskad hinnata hästivalmistatud kokakunsti ja rikkalikku toitu ning ei ütle ära ka mõnest patuselt ahvatlevast maiustustest. Sellest tulenevalt võid ka kergelt kaalus juurde võtta. Sul võib olla annet ka kunstide või muusika vallas. Samuti võid olla rohenäpp ja naudid aiandusega tegelemist. Sulle meeldib luua ja ehitada ning panna asju kasvama ja näha oma raske tööga saavutatud praktilisi tulemusi. Fikseeritud märgina on Sul olemas ka visadus ja tahtejõud, et saavutada edu ning viia lõpule teiste poolt alustatud ideed.

Välimuselt pigem täidlasema kehaehitusega ja pikkust üle keskmise. Ümara näo ja pisut ümarama (jämedama) kaelaga. Silmad on tumedad, suured ja mõtlikud. Juuksed tavaliselt tumedad. Kõnnak võib olla otsustav ja ettevaatlik. Kuna Sõnni märk valitseb kõri, siis võib esineda probleeme kõripiirkonnas või olla probleeme häälega.

Kuulsused Sõnni tõusumärgiga:

Jared Leto, Nick Nolte, Sigourney Weaver, Danny Trejo, Daryl Hannah, Billy Crystal, Joe Pesci, Melanie Griffith, Mia Farrow, Liza Minnelli, Jean Cocteau, George Lucas, Queen Latifah, Snoop Dogg, Serena Williams, Robert F. Kennedy, Miley Cyrus, Josh Hutcherson, Carlos Santana, Charles Manson

Loe tõusumärkide kohta lähemalt siit.

Mida Sina arvad?

error: Content is protected !!
et