Teenused

Soovid õppida ennast paremini tundma või leida oma kutsumust? Tahaksid teada, millist tulevikuprognoosi näitavad planeedid Sinu sünnikaardis?

Konsultatsioonid eesti ja inglise keeles.

astroloogiline nõustamine

30-40 min

45€

Lühikonsultatsioon keskendub sünnikaardi põhistruktuuridele: sünnikaardi nurgad (astsendent ja kesktaevas) ning valgustavatele taevakehadele (Päike & Kuu), mida täiendavad planeetide, tähemärkide, majade ja aspektide nüansid.

Lühikonsultatsiooni võid kasutada ka ühe spetsiifilise teema (karjäär, lapsed, suhted, raha jne) sügavamaks analüüsiks.

60-75 min

75€ / 95€ (kirjalik)

Astroloogilise sünnikaardi analüüs aitab õppida tundma iseennast, enda tugevaid ja nõrgemaid külgi. Aitab leida õiget kutsumust karjäärivaldkonnas, näitab, millised on väljakutsed paarisuhete loomisel ja hoidmisel või hoopis laste saamise ja kasvatamisega seotud valdkondades. Sünnikaart juhatab teed, millised õppetunnid meil selles elus on vaja omandada ja valgustab teekonda selle elu ülesande leidmiseks ja lahendamiseks.

60-75 min

75€ / 95€ (kirjalik)

Aasta prognoos annab edasi olulisemad astroloogilised mõjutused järgmiseks 12 kuuks. Selle abil saad teada, millised sündmused või sisemised muutused võivad Sind järgmise aasta jooksul ees oodata. Sobib suurepäraselt näiteks uue solaaraasta alguse (ehk sünnipäeva) puhul nii iseendale kui kingituseks.

Soovitused

"Väga hästi lahti seletatud. Sain selgust, miks osad asjad võisid minevikus just niimoodi kulgeda. Samuti, milline amet mulle kõige paremini sobida võiks, mille poole pürgida, millele rohkem panustada jne."
Emily
"Väga informatiivne ning huvitav. Kinnitas oma seniseid teadmisi enda kohta ja andis uusi mõtteid."
Laura
"Võiks öelda, et olen lausa sõnatu. Tundub uskumatu, kui hästi astroloogia seletab ära erinevad elusündmused. Natuke isegi kõhe, sest tekib küsimus, kas meil on ikka vaba tahe või ongi kõik ettemääratud?!"
M.
"Väga positiivne"
Kadi

Liitu uudiskirjaga

Saadan Sulle ainult olulist infot astroloogiliste mõjutuste ja artiklite kohta.

Austan Sinu privaatsust ega jaga Sinu andmeid kellegi teisega. Soovi korral saad igal hetkel uudiskirja tellimisest loobuda.

error: Content is protected !!
et