Korduma kippuvad küsimused

Kõik konsultatsioonid toimuvad reaalajas videovestlusplatvormi Zoom või Microsoft Teams’i kaudu vastavalt broneeritud ajale. Seansid salvestatakse automaatselt ja salvestus saadetakse Sulle mõne tunni jooksul peale seansi lõppu meili teel, milles on link allalaadimiseks. Salvestused on mõeldud isiklikuks kasutamiseks ning neid ei ole lubatud avalikult levitada.

Saadan Sulle umbes 24h enne kokkulepitud konsultatsiooni algust lingi, mille kaudu saad siseneda videovestlusele, ja Sinu sünnikaardi pdf-formaadis, mille saad laadida endale arvutisse või välja printida ja võid kasutada seda konsultatsiooni ajal märkmete tegemiseks.

Konsultatsioone pakun eesti ja inglise keeles.

Kui Sa ei leia broneerimissüsteemist endale sobivat aega, siis võta julgesti ühendust, kirjutades mulle meilile ning püüame leida Sulle sobiva aja.

Zoom ja MS Teams on videovestlusplatvormid, mille saab laadida rakendusena nii arvutisse kui ka nutitelefoni. Selle rakenduse kaudu on võimalik vestelda teistega reaalajas, jagades ka enda videopilti, peaaegu nagu päriselt kokku saades.

Kui Sa muul ajal neid rakendusi ei kasuta, siis saad ühineda videovestlusega ka läbi veebilehitseja ilma rakendust alla laadimata.

Kui Sa pole varem Zoom’i videovestlusplatvormi kasutanud, siis palun vaata juhistest. MS Teams’i kasutamist vaata siit juhistest.

Kui Sul tekib küsimusi, siis võta julgesti ühendust.

Broneerimisel on vajalik edastada enda sünnikuupäev, sünnikellaaeg ja sünnikoht, et saaksin välja arvutada Sinu personaalse sünnikaardi, mis vastab täpselt Sinu sünnihetkele.

  1. Sünnikuupäev – päev, kuu, aasta (nt 21.04.1987)
  1. Täpne sünnikellaaeg – sünnikellaaeg on sünnikaardi arvutamisel ja tõlgendamisel äärmiselt oluline, seega kui soovid, et astroloogiline tõlgendus oleks võimalikult täpne, siis oleks hea teada ka sünnikellaaega võimalikult täpselt. Eelistatavalt võiks aeg olla pärit ametlikest dokumentidest, nt välismaal sündides sünnitunnistuselt või Eestis sündides haiglaarhiivist – selle kohta on võimalik teha ka päring Eesti Rahvusarhiivi. Võid uurida ka enda beebiraamatust või ehk mäletavad seda Sinu vanemad või teised sugulased. Palun anna broneeringut vormistades teada, kui täpne sünnikellaaeg Sinu arvates on ja kas see tugineb ametlikel dokumentidel või mõnel muul allikal. Kui Sa pole oma sünnikellaajas kindel, anna sellest kindlasti ennetavalt juba teada.
  1. Sünnikoht – linn ja riik, kus sündisid. Siinkohal on oluline täpselt see koht, kus Sa sündisid (nt haigla järgi), mitte koht, kus Sa üles kasvasid.
  1. Lisainfo – lisaks oleks hea, kui tooksid juba broneerimisel märkuste osas välja, millistele teemadele sooviksid konsultatsioonil rohkem keskenduda, et saaksin konsultatsiooniks paremini ette valmistuda.

Jah, see on võimalik. Sellisel juhul too see palun aega broneerides selgelt välja. Ilma sünnikellaajata saab samuti enda kohta palju teada, kuid pead arvestama, et teadmatusse jääb detailsem info. Näiteks ei saa sellisel juhul välja arvutada astroloogiliste majade asetust ja sellest tulenevalt ei ole võimalik tõlgendada, millist eluvaldkonda planeetide paiknemine ja nendevahelised aspektid kõige enam mõjutavad. Samuti ei ole võimalik ilma sünnikellaajata kasutada ajastamise tehnikaid.

Sünnikellaaja teada saamiseks on erinevaid mooduseid:

  • Eelistatavalt võiks aeg olla pärit ametlikest dokumentidest. Välismaal sündides võib selle vahel leida sünnitunnistuselt või Eestis sündides haiglaarhiivist – selle kohta on võimalik teha ka päring Eesti Rahvusarhiivi. Rahvusarhiivi päringu jaoks pead esitama enda sünnikuupäeva, ema nime ja haigla nime ning tasuma riigilõivu (viimati oli see 15€).
  • Võid uurida ka enda beebiraamatust, juhul kui vanemad täitsid seda Sinu kohta.
  • Küsi vanematelt või teistelt sugulastelt. Isegi kui nad ei tea päris täpset kellaaega, siis vahest oskavad nad anda mingeid vihjeid selle kohta, millisel ajal päevast see võis juhtuda.
  • Rektifikatsiooni kaudu. Rektifitseerimine on astroloogide poolt pakutav teenus, kus elu jooksul toimunud oluliste sündmuste toimumise järgi tuvastatakse kõige tõenäolisem sünniaeg. Sõltuvalt astroloogist tuvastatakse hinnanguline sünnikellaaeg või ainult sobiv tõusumärk. Pane tähele, et kõik astroloogid ei pruugi seda teenust pakkuda.

Broneeritud aega saab muuta või tühistada hiljemalt 48h enne kokkulepitud aega, kuna see aeg on broneeritud just Sulle ja ma pühendan eelnevalt 1-2 tundi täiendavat ettevalmistusaega Sinu sünnikaardi läbitöötamiseks. Juhul kui ilmnevad siiski ettenägematud erakorralised asjaolud, siis kirjuta mulle.

Kui jääd konsultatsioonile hiljaks rohkem kui 15 minutit, loetakse see seansile mitteilmumiseks ja seda on võimalik ainult üks kord ümber ajastada. Konsultatsioonile mitteilmumise korral saab aega ühe korra muuta / ümber ajastada, kuid teenuse eest tasutud raha ei tagastata.

Konsultatsioonile hilinetud aega ei kompenseerita rahaliselt ega pikendata hilinetud aja võrra, kui ma ei ole otsustanud teistmoodi.

Astroloogiliste konsultatsioonide hind sõltub vastavalt valitud teenusest. Kõikide seansside hinnad sisaldavad endas nii reaalajas toimuvat konsultatsiooni kui ka minu poolt konsultatsiooniks valmistumise aega.

Makseid võtan vastu pangaülekandena. Vajalikud andmed makse teostamiseks edastatakse Sulle broneeringu kinnituskirjaga. Broneering jääb ootele kuni makse laekumiseni. Peale makse laekumist broneering kinnitatakse. Makse peab olema tasutud hiljemalt 48h jooksul peale broneeringu tegemist, vastasel korral broneeritud aeg tühistatakse ja vabastatakse teiste klientide jaoks.

Sinu konsultatsiooni aeg on broneeritud just Sulle ja ma pühendan eelnevalt 1-2 tundi täiendavat ettevalmistusaega Sinu sünnikaardi läbitöötamiseks. Seetõttu on raha tagastamine broneeringu tühistamisel või konsultatsiooniaja muutmine võimalik ainult 48h või rohkem enne kokkulepitud aega. Juhul kui ilmnevad siiski ettenägematud erakorralised asjaolud, siis kirjuta mulle.

Minu astroloogiliste konsultatsioonide teenus seab esikohale kliendi heaolu ja konfidentsiaalsuse. See tähendab, et igasugune isiklik informatsioon, mis on usaldatud mulle teenuse osutamiseks, on rangelt kaitstud Sinu privaatsuse tagamiseks ning seda ei jagata kolmandate isikutega. Vaata täpsemalt privaatsustingimustest.

Konsultatsioonil edastatud informatsioon ei asenda ega paku meditsiinilist, psühholoogilist, juriidilist, finantsilist või muud professionaalset nõustamist. Teenuseid osutatakse hariduslikel, vaimsetel ja meelelahutuslikel eesmärkidel ja broneerides aja konsultatsiooni saamiseks, nõustub klient nimetatud tingimusega. Vastavalt olukorrale suunatakse klient vajadusel sobiva kvalifitseeritud nõustamisteenust pakkuva professionaali poole.

error: Content is protected !!
et