Minust

Kes ma olen? Kuidas ma avastasin astroloogia? Kuidas ma praktiseerin astroloogiat?

Vastused nendele küsimustele leiad just siit.

Saame tuttavaks

Tere!

Mina olen Kersti. Mind on lapsest saadik lummanud müstiline ja üleloomulik ning silmale nähtamatu. Samas olen alati olnud huvitatud inimolemusest ja sellest, miks me üldse oleme siia ilma sündinud.

Pean aga tunnistama, et vaatamata minu huvile ebatavalistesse teemadesse olen ma alati olnud Suur Skeptik – rangelt teaduseusku ning ilma tõenditeta (või isikliku kogemuse kinnituseta) ma naljalt midagi uskuma ei hakka. Astroloogiaga oli mul kunagi sama seis – see tundus mulle lihtsa ja kerge meelelahutusena, sest ainus kokkupuude astroloogiaga oli mul olnud ajalehtede/ajakirjade horoskoobiveergude või päikesemärkide kirjelduste lugemise näol. Mõned aastad tagasi otsustasin aga kaevuda pisut sügavamale, puhtalt uudishimust ning osaliselt ka selleks, et saada targemaks, et oskaksin põhjendatult kinnitada, et astroloogia on ikkagi puhas meelelahutus.

Enda üllatuseks sain teada, et päikesemärk kirjeldab ära vaid murdosa meie sünnikaardist ning tõepoolest on meis kõigis killuke igast tähemärgist (igal ühel aga kirjeldab see erinevat eluvaldkonda) – seega leiab osaliselt kinnitust rahvauskumus, et loe millist horoskoopi tahad, ikka võid leida midagi, mis käib Sinu kohta! Kui aga süvenesin erinevatesse sünnikaardi detailidesse, siis avastasin järjest enam tükikesi, mis hakkasid paigutuma õigetele kohtadele pusle kokkupanemisel. Loomulikult võib siin jällegi vastu vaielda, et see on inimlik nähtus ning me kaldumegi sobivaid isiksusejooni/elusündmusi endale omistama (ja ülejäänud jätame justkui tähelepanuta). Aga… kui jõudsin erinevate tehnikate õppimiseni, siis pean tunnistama, et oleksin justkui välgust rabatud olnud. See tundus uskumatu, kui palju kattuvad erinevad planetaarsed paiknemised (ja neile vastavad arhetüüpsed kirjeldused) minu elu verstapostidega.

Nii sai Suurest Skeptikust hoopis Suur Uskuja. Olgu, skeptiline olen ma sellele vaatamata ja kriitilist mõtteviisi rakendan senini kõiges, mida pole tõestatud, kuid astroloogia vallas sain läbi isikliku kogemuse kinnituse, et see toimib. Ka enda pere ja tuttavate sünnikaarte uurides leidsin sellele aina enam kinnitust.

Enamus minu astroloogiaalaseid teadmisi on omandatud iseseisvalt, kaevudes sügavuti erinevatesse õpikutesse. Seda on toetanud erinevad koolitused ja workshop’id rahvusvaheliste õpetajate juures, neist enim on minu teadmistebaasi mõjutanud Kelly Surtees ja Chris Brennan. Olulisi teadmisi ja õpetusi olen kõrva taha pannud ka mitmetelt teistelt astroloogidelt, kuid nende üleslugemine kujuneks liiga pikaks.

Enda lähenemistes põimin omavahel nii traditsioonilisi kui ka kaasaegseid astroloogilisi tehnikaid, kuna nii saame veel hämmastavamaid tulemusi iseenda tundma õppimises ja enda jaoks paremate valikute tegemises.

Minu eesmärk astroloogilise konsultatsiooni pakkumisel on läbi sünnikaardi analüüsi aidata Sinul avastada iseenda erinevaid tahke, et saaksid olla eneseteadlikum ja teaksid, kus peitub Sinu potentsiaal. Ma usun, et kui oled teadlikum enda tugevatest ja nõrkadest külgedest, siis aitab see Sul luua paremat kontakti iseendaga ning õpetab Sind ennast väärtustama ja arendama enda tõelist potentsiaali. See on aga aluseks sisemise rahulolu ja õnnetunde saavutamiseks.

Astroloogia abil aitan Sul leida sihti elus, liikuda edasi komistuskividest ja takistustest ning muuta väljakutsed uuteks võimalusteks. Enda sünnikaardi tundma õppimine ja lahti mõtestamine aitab Sul saada ühendust oma sisemise tarkusega ning aitab Sul näha, et vastused nii paljudele küsimustele on tegelikult Sinu enda sees juba olemas – minu ülesandeks on lihtsalt tuua nad peidust välja valguse kätte.

Konsulteerida saan nii eesti kui ka inglise keeles.

Ootan juba põnevusega, kuidas saan aidata Sul luua iseendaga paremat ühendust läbi astroloogia!

error: Content is protected !!
et