kaksikute tõusumärk

Kaksikute tõusumärk

Polaarsus: aktiivne / mehelik / positiivne

Element: õhk

Modaalsus: muutlik

Valitsev planeet: Merkuur

Merkuuri poolt valitsetava Kaksikute tõusumärgina jätad uudishimuliku, intelligentse ja avatud suhtleja mulje. Oled vaimukas ja mentaalselt aktiivne, kuid erinevalt teisest Merkuuri valitsetavast märgist Neitsist puudub Sul püsivus kõikidesse teemadesse süvitsi minna. Neitsile annab maaelement püsivuse, kuid Kaksikuid muudab õhuelement pigem lennukaks – Sa tahad kõigest kõike teada ja soovid seda ka teistega jagada, kuid Sul puudub püsivus neid teemasid põhjalikumalt uurida. Niipea kui oled enda arvates juba piisavalt õppinud, siis tüdined kergesti ja otsid endale uue huvitava teema.

Sind ajendab pidev uudishimu kõike teada ja muutliku märgina oled alati valmis kõike proovima, seetõttu jääb mulje justkui suudad tegeleda mitme asjaga korraga ning hallata mängleva kergusega mistahes teemat. Sellised omadused tulevad kasuks eluvaldkondades, kus on vaja kiiret taipu ja head suhtlemisoskust, näiteks meedia, kommunikatsiooni, transpordi, kauplemise või muu asjaajamisega seotud valdkondades. Suure teadmistejanu tõttu meeldib Sulle palju lugeda ja reisida, et silmaringi avardada. Vajad vaheldust nagu õhku ega talu hästi rutiini, kui just teised sünnikaardi elemendid seda ei tasakaalusta.

Oma püsimatuse tõttu võid teinekord jätta pealiskaudse mulje. Duaalse märgina (kaksikuid on alati kaks) võid vahel jätta mulje justkui kahest erinevast isikust, olles kord ühtemoodi ja natukese aja pärast juba teistmoodi. Väliselt paistad väga enesekindel, kuid sisemiselt võid kimpus olla ebakindlusega. Oled ka jutukas ja Sulle meeldib teistega suhelda ning rääkimise ajal täiendad öeldut emotsionaalsete žestidega.

Välimuselt sihvakas ja üpris pikka kasvu. Pigem tumedate juuste ja pruunide silmadega. Käed on pikad ning toimekad. Ennast väljendades väga ilmekas – nii käte, jalgade, silmade kui kõnega. Otsaesine on ilusa kujuga ja nägu ovaalse kujuga. Kuna Kaksikute märk valitseb õlgu, käsivarsi ja käsi, siis on need piirkonnad erinevatele vigastustele ja hädadele väga vastuvõtlikud.

Kuulsused Kaksikute tõusumärgiga:

Tommy Lee Jones, Will Smith, Drew Barrymore, Lady Gaga, Kamala Harris, Julia Child, Tony Blair, Burt Reynolds, Julianne Moore, Richard Dreyfuss, Kristen Stewart, Ben Stiller, Matthew McConaughey, Juliette Lewis, Charlie Sheen, Michelle Pfeiffer, Greta Garbo, Gregory Peck, Richard Dean Anderson, Pamela Anderson, Louis de Funès, Jean-Paul Belmondo, Gina Lollobrigida, Ashton Kutcher, Mick Jagger, Bruce Springsteen, Amy Winehouse, Billy Idol, Susan Boyle, Gordon Ramsay, Arthur Conan Doyle, Ricky Martin, Jules Verne, Neil Armstrong, Steffi Graf, Volodymyr Zelenskyy

Loe tõusumärkide kohta lähemalt siit.

Mida Sina arvad?

error: Content is protected !!
et