vähi tõusumärk

Vähi tõusumärk

Polaarsus: passiivne / naiselik / negatiivne

Element: vesi

Modaalsus: kardinaalne

Valitsev planeet: Kuu

Vähi tõusumärgina jätad hooliva, tundliku ja tagasihoidliku mulje. Olemuselt suure kaitseinstinktiga, eriti oma lähedaste ja perekonna suhtes. Kodu ja perekond on Sulle väga olulised. Suhetes pead oluliseks emotsionaalset lähedust ja oled valmis seda ka vastu pakkuma. Samas kui Sa ise seda vastu ei saa, siis võid kergesti langeda melanhooliasse ja enesehaletsusse.

Kuna Vähi märki valitseb Kuu, siis tujud kipuvad Sul kõikuma nii nagu Kuu mõjutab loodeid. Otsuste tegemisel lähtud pigem emotsioonidest ja sisetundest kui ratsionaalsest mõtlemisest. Olles vee-elemendina väga tundliku loomusega, võid liiga kergesti erinevatele olukordadele reageerida ning võtta asju rohkem hinge, kui välja lased paista.

Esmakohtumisel tekitad inimestes koheselt sooja ja turvalise tunde, võites nii teiste usalduse. Tõenäoliselt julgetakse just seetõttu Sulle ennast avada juba esmakohtumisel rohkem kui mõne teise inimesega. Jätad teistele hooliva, kaitsva ja emaliku mulje, kuna hoolitsed alati, et Sind ümbritsevatel inimestel oleks hea olla.

Vahel võid olla ka suur muretseja, vaadates samaaegselt nii minevikku kui tulevikku – nagu Vähi sodiaagimärgi sümbol krabigi, kes liigub külgsuunas, et näeks nii ette kui taha. Just nagu krabi, nii oled ka Sina pealtnäha kõva koorega, aga seest tegelikult pehme ja õrn. Esmapilgul oled vaikne, häbelik ja ettevaatlik, et kaitsta ennast ohtude eest, kuid lähemalt tundma õppides sisemiselt õrnatundeline ja sentimentaalne hing, kes on lähedaste heaks kõigeks valmis. Ohu või ka solvumise korral tõmbud oma kesta, millest on raske uuesti välja tulla. Nii nagu eelnevalt juba öeldud, siis kodu on Sulle väga oluline – Sulle meeldib reisida, kuid teadmisega, et Sul on kodu – Sinu turvapaik, kuhu alati tagasi pöörduda.

Välimuselt on keha keskmise pikkusega, pigem pehme ja ümarama kujuga ning ebaproportsionaalne. Ülakeha kipub olema suurem (just rinnapiirkond) ning käed-jalad saledad. Juuksed pruunid, jume kahvatumapoolsem või roosakas ning silmad suured ja sinised. Nägu on ümarama kujuga. Vähi märk on seotud seedesüsteemiga, seega seedimine võib olla tundlikum ja on kalduvus kõhupuhitusele või muudele seedeprobleemidele.

Kuulsused Vähi tõusumärgiga:

Adele, Mel Gibson, Julia Roberts, Arnold Schwarzenegger, Ben Affleck, Bill Gates, George Michael, Liv Tyler, Robert De Niro, Kurt Russell, John Travolta, Cameron Diaz, Matt LeBlanc, Milla Jovovich, Cher, Angelina Jolie, Julie Garland, Steve McQueen, Mark Wahlberg, Juliette Binoche, Kate Hudson, Cindy Crawford, Stephen King, Steven Spielberg, Tyra Banks, Salvador Dalí, Michael Jordan, Billy Joel, Franz Schubert

Loe tõusumärkide kohta lähemalt siit.

Mida Sina arvad?

error: Content is protected !!
et