jäära tõusumärk

Jäära tõusumärk

Polaarsus: aktiivne / mehelik / positiivne

Element: tuli

Modaalsus: kardinaalne

Valitsev planeet: Marss

Jäära tõusumärgina jätad enesekindla ja positiivse ellusuhtumisega inimese mulje. Võid olla vahel liiga agressiivne või võistleva loomuga, kuid mitte halbade kavatsustega. Oled energiline ja aktiivne ning haarad ohjad kergelt enda kätte. Sa ei karda väljakutseid, oled heade liidriomadustega ning alati valmis võitlema enda jaoks oluliste teemade eest.

Kuna Jäär on kardinaalne tähemärk, siis oled osav asjade algataja, kuid samas jääb puudu püsivusest, et alustatut ise lõpule viia – seetõttu oleks soovitatav ümbritseda ennast fikseeritud märkidega kaaslaste või alluvatega, kes aitavad ideid teostada ja sihikindlalt edasi pürgida. Fikseeritud märkidel (Sõnn, Lõvi, Skorpion, Veevalaja) on selleks pisut rohkem püsivust ja kannatlikkust. Ise kipud liiga ruttu hüppama ühelt asjalt teisele, otsides alati midagi uut. Oma olemuselt oled sõltumatu ja iseseisev, füüsiliselt aktiivne, võitlushimuline ning impulsiivne.

Sa ei löö millegi ees risti ette, oled julge ja pealehakkaja ning valitseva planeedi Marsi mõju tõttu kohati isegi pisut sõjakas ja tormakas, seega võid olla liiga kärsitu, enesekeskne, mõtlematu ja vaidlemisele kalduv. Sulle ei meeldi, kui Sind kamandatakse või öeldakse, mida teha, mistõttu võid kergemini ärrituda ja seega võib kergelt tekkida igasuguseid vastandumisi. Elu jooksul tuleks Sul õppida taktitundelisust ja diplomaatilisemat eneseväljendust. Nii nagu jäär looduses, kipud Sinagi olukordadest iga hinna eest pea ees läbi suruma, lootes, et suudad piisava jõuga lõhkuda kõik takistused ja allutada kõik olukorrad enda kontrolli alla.

Välimuselt enamasti sitke, kuid tugeva kehaehitusega, keskmist kasvu ning heleda või roosaka jumega. Juuksed on enamasti pruunist värvist kuni punaka toonini. Lai otsaesine ning terav lõug ja terav silmavaade. Jäär valitseb pead, seega on oht pea- või näovigastuste tekkeks, võib esineda arme pea- ja näopiirkonnas ning juuksekadu. Võib olla ka rohkem aknet näopiirkonnas.

Kuulsused Jäära tõusumärgiga:

Penélope Cruz, Morgan Freeman, Camila Cabello, Barbra Streisand, James Dean, John Lennon, Loius Armstrong, Hollandi kuninganna Beatrix, Stevie Nicks, Helmut Kohl, Walt Whitman, Zucchero, Ernesto ‘Che’ Guevara, Miuccia Prada, Samantha Fox, Johannes Brahms

Loe tõusumärkide kohta lähemalt siit.

Mida Sina arvad?

error: Content is protected !!
et