skorpioni tõusumärk

Skorpioni tõusumärk

Polaarsus: passiivne / naiselik / negatiivne

Element: vesi

Modaalsus: fikseeritud

Valitsev planeet: Marss

Skorpioni tõusumärgina jätad privaatse, endassetõmbunud ja tagasihoidliku mulje ning Sinu ümber on salapärane ja müstiline aura, mis mõjub ligitõmbavalt. Sõnalises väljenduses oled ettevaatlik ja napisõnaline. Kipud olema vaikiv tüüp, soovides alati teada teiste motiive ja lugusid, kuid ei taha avaldada enda oma. Kaldud teisi esmapilgul pigem kahtlustama kui usaldama. Sinu usaldus tuleb ennekõike välja teenida.

Pilk on Sul intensiivne ja läbitungiv, mis tekitab teistes tunde, et näed ka nende sügavaimatesse hingesoppidesse. See võib mõjuda teinekord väga hirmutavalt.

Sind võiks pigem kirjeldada kui vaga vesi, sügav põhi. Pealtnäha paistad rahulik, kuid sisemiselt võid olla äärmiselt emotsionaalne ja intensiivne ning kirgliku loomusega. Selle negatiivse poolena võid kogeda suurt omamishimu ja armukadedust, eriti nooruses. Tegelikult oled aga väga hea kontrollivõimega.

Elu jooksul võid kogeda suuri tõuse ja ka tohutuid langusi. Samas tuled muutustega hästi toime ning suudad ka sügavaimatest kriisidest sujuvalt läbi minna. See, mis mõne niidab jalust, annab Sulle vaid jõudu juurde – nagu öeldakse, et mis ei tapa, teeb tugevaks.

Fikseeritud märgina kipud olema enda otsustes väga resoluutne, eriti kui keegi on reetnud Sinu usaldust või teinud Sulle haiget. Sina selliseid asju ei unusta. Samas elu jooksul pead õppima siiski andestama ja sellistest olukordadest lahti laskma.

Võid olla huvitatud erinevatest nn tabuteemadest, millest ühiskonnas veel väga vabalt ei räägita, nt võid tunda huvi okultismi, surma, seksi või tervenemispraktikate vastu.

Välimuselt pigem pikemat kasvu, natuke suurema kondiga, jättes tugeva mulje. Juuksed ja jume tumedamad. Silmad tumedad, teravad, läbitungiva pilguga. Nägu kandilisema kujuga ja hambad suured. Käitumismaneerid võivad olla kohati järsud, äkilised. Kõnnak sihikindel. Armastad kanda musta värvi riietust. Probleeme võib esineda suguelunditega.

Kuulsused Skorpioni tõusumärgiga:

Nicole Kidman, Katy Perry, Bette Davis, Justin Bieber, Robin Williams, Edward Norton, Clint Eastwood, Diane Keaton, Naomi Watts, Michael Douglas, Jim Caviezel, Jim Carrey, James Caan, River Phoenix, Katharine Hepburn, Grace Kelly, Vanessa Paradis, James Franco, Claudia Schiffer, Prince, Chris Evans, Diana Ross, Édith Piaf, Benito Mussolini, Björk, Ivana Trump, Chris Pratt, Jessica Simpson, Geri Halliwell, Jaqueline Kennedy Onassis, Lana Del Rey, Mata Hari

Loe tõusumärkide kohta lähemalt siit.

Mida Sina arvad?

error: Content is protected !!
et