amburi tõusumärk

Amburi tõusumärk

Polaarsus: aktiivne / mehelik / positiivne

Element: tuli

Modaalsus: muutlik

Valitsev planeet: Jupiter

Amburi tõusumärgina jätad optimistliku, rõõmsameelse ja tegusa inimese mulje. Sulle meeldib mõnusalt aega veeta ja samas oled laia silmaringiga, mistõttu oled suurepärane vestluskaaslane ja alati valmis erinevatel teemadel vestlema. Sul on iga asja kohta oma arvamus ja kipud seda lahkesti ka kõigiga jagama. Võid aga olla liiga aus ja otsekohene. Enda avameelsuse tõttu võid paista vahel ka taktitundetu. Kuna saavutad inimestega kontakti kergesti, siis on Sul tõenäoliselt palju tuttavaid, kuid samas vähe sõpru.

Esmatutvumisel tekitad inimestes sooja ja hea tunde, sest olekult tundud positiivne, entusiastlik ja seikluslik. Vahel võib see olla aga vaid rõõmsameelne mask – sõltub, millised on teised sünnikaardi paiknemised.

Huvitud väga erinevatest teemadest – nii võõrastest kultuuridest ja reisimisest kui filosoofiast, religioonist ja isegi seadusandlusest. Oled püsimatu olemusega ja alati liikumises. Füüsiline aktiivsus, matkamine ja sport on Sulle olulised. Kaldud kõike suurelt ette võtma, kuid pisiasjadega Sa ennast vaevata ei viitsi. Samas satud tihti olema õigel ajal, õiges kohas ning olukorrad pöörduvad justkui iseenesest Sinu kasuks.

Välimuselt enamasti pikka kasvu ja atleetliku kehaehitusega. Juuksed tumepruunid, silma tumedad või vahel ka hallid. Nägu ovaalse kujuga. Kalduvus probleemideks puusade ja reitega.

Kuulsused Amburi tõusumärgiga:

Brad Pitt, Kevin Kline, Jude Law, Sylvester Stallone, prints William, printsess Diana, Goldie Hawn, Ian McKellen, Nicolas Cage, Anjelica Huston, Jamie Lee Curtis, Winona Ryder, Sean Penn, Jodie Foster, Ray Liotta, Bruce Lee, Brigitte Bardot, Elvis Presley, Elizabeth Taylor, Raquel Welch, Jessica Biel, Jennifer Lawrence, Jimi Hendrix, Agatha Christie, Oprah Winfrey

Loe tõusumärkide kohta lähemalt siit.

Mida Sina arvad?

error: Content is protected !!
et