kaljukitse tõusumärk

Kaljukitse tõusumärk

Polaarsus: passiivne / naiselik / negatiivne

Element: maa

Modaalsus: kardinaalne

Valitsev planeet: Saturn

Kaljukitse tõusumärgina jätad vastutustundliku, ambitsioonika ja distsiplineeritud mulje. Paistad tõsine ja küps ning tõenäoliselt tundud teistele vanem, kui tegelikult oled. Võimalik, et Sind on lapsena peetud väga täiskasvanulikuks, kuid vanemaks saades tundud üha nooruslikum. See võib olla tingitud sellest, et oled juba lapsepõlves pidanud olema iseseisvam ja kohusetundlikum kui teised.

Eesmärkide saavutamise nimel oled valmis pingutama ja kannatlikkust varuma, isegi kui sihini jõudmiseks võib kuluda palju aega. Kui oled juba mingis suunas kursi võtnud, siis pole Sind kerge sellelt kõrvale kallutada. Sul on tohutu enesedistsipliin ning jätad mulje, et oskad kõike ja oled kõiges vilunud (isegi kui see päriselt ei vasta tõele).

Väline mulje ja reputatsioon on Sulle oluline – see kehtib nii riietuse kui ka inimeste puhul. Jälgid, mida kannad ja kelle seltskonnas viibid. Võid jätta väga konservatiivse ja vaoshoitud mulje, mistõttu võidakse Sind tajuda emotsionaalselt kauge ja kriitilisena. See võib olla Sinu mask, et varjata sisemist häbelikkust või ebakindlust. Vahest oled lapsepõlves kogenud tunnet, et Sina ise pole olnud piisav, et kogeda kiindumust ja armastust ning tunned seetõttu vajadust ennast kogu aeg tõestada.

Välimuselt üsna sale, pigem kondise ja pisut kohmaka kehaehitusega. Pikkuselt pigem lühemat kuni keskmist kasvu. Tumedama jume ja peente väljajoonistatud näojoontega. Juuksed tumepruunid või mustad, silmad tumedad ning läbitungiva ja tõsise pilguga. Tavaliselt suurema pea, suurte hammaste ja peene kaelaga. Välimust iseloomustab ka praktilisus, soliidsus, küpsus. Kalduvus on probleemidele põlvedega – see võib kajastuda ka kõnnakus ning peegeldab sisemist suutmatust olla paindlik.

Kuulsused Kaljukitse tõusumärgiga:

Sean Connery, Meg Ryan, Paul Newman, John Belushi, Val Kilmer, Susan Sarandon, Anthony Hopkins, Dustin Hoffmann, Tom Selleck, Kiefer Sutherland, Catherine Deneuve, Jane Fonda, Clark Gable, Carrie Fisher, Sophia Loren, Tara Reid, Megan Fox, Bono (U2), Zac Efron, Novak Djokovic, Ariana Grande, kuninganna Elisabeth II, prints Harry, Nat ‘King’ Cole, Naomi Campbell, Lorde

Loe tõusumärkide kohta lähemalt siit.

Mida Sina arvad?

error: Content is protected !!
et