kaalude tõusumärk

Kaalude tõusumärk

Polaarsus: aktiivne / mehelik / positiivne

Element: õhk

Modaalsus: kardinaalne

Valitsev planeet: Veenus

Kaalude tõusumärgina jätad teistele graatsilise, meeldiva ja tasakaaluka inimese mulje. Sul on hästi arenenud ilumeel ja pead enese eest hoolitsemist oluliseks. Seetõttu paistad veetlev, võluv ja atraktiivne.

Sinu kõneviis ja käitumine tekitavad inimestes tunde, et oled nõus poolele teele vastu tulema ja mõjud seega usaldusväärsena. Sulle on kaasa antud oskus inimestele meeldida, kuid siinkohal peaksid olema ettevaatlik, et Sa iseendale seeläbi liiga ei teeks. Sind võib leida tihti lepitaja rollis (või Sa lihtsalt satud sellistesse olukordadesse) ning soovid, et kõik saaksid üksteisega läbi. Sulle on antud oskus jõuda teistega kompromissile ja leida keerulistes olukordades kuldne kesktee. Alati ei ole aga võimalik olla kõigile meele järele või leida kõikidele sobivat lahendust – see võib Sind tasakaalust välja lüüa, sest armastad, kui kõik on harmooniliselt korras ja kontrolli all.

Kuna Kaalud on duaalne märk (ehk siis kunagi ei ole ainult üks kaal, vaid nad otsivadki tasakaalu), siis Sul on üksinda raske tasakaalu leida ja vajad selleks enda ümber inimesi. Tunned ennast kõige paremini olles partnerlussuhtes või olles muidu inimestest ümbritsetud. Pigem väldid omaette olemist (kui sünnikaardi teised paiknemised ja aspektid ei välista seda).

Nooremas eas kipud rohkem laskma ennast häirida sellest, mida teised Sinust arvavad ning oled valmis eirama enda sisetunnet, et teha nii nagu Sinult lähedased või ühiskond ootavad. Samuti on Sul raske öelda teistele „ei“, sest tahaksid alati teisi aidata. Aja jooksul pead siiski õppima tooma rohkem fookust iseendale. Sul on raske ka igasugustes otsustamisküsimustes, sest vajad aega, et kõik plussid-miinused ritta panna ning otsust puudutavate inimeste heaoluga arvestada.

Välimuselt enamasti keskmise pikkusega, nooruses saleda ja sihvaka kehaehitusega, kuid vananedes võib vahel keha ümaramaks minna. Kehavormid ja näojooned enamasti väga sümmeetrilised, nägu pigem ruudukujulisem, heleda jumega. Pruunid või tumedad juuksed, silmad sinised. Liigutustes väljapeetud ja graatsiline. Neerud ja alaselg on nõrgaks kohaks.

Kuulsused Kaalude tõusumärgiga:

Denzel Washington, Javier Bardem, Ewan McGregor, Frank Sinatra, José Carreras, Jean-Claude Van Damme, Harrison Ford, Geena Davis, Jennifer Aniston, Sally Field, Nastassja Kinski, Cary Grant, Leonardo DiCaprio, Roman Polanski, Vince Vaughn, Beyoncé, Britney Spears, Jon Bon Jovi, Adolf Hitler, The Rock – Dwayne Johnson, Venus Williams, Bill Clinton, John F. Kennedy, Stevie Wonder, Alice Cooper, Yoko Ono

Loe tõusumärkide kohta lähemalt siit.

Mida Sina arvad?

error: Content is protected !!
et