neitsi tõusumärk

Neitsi tõusumärk

Polaarsus: passiivne / naiselik / negatiivne

Element: maa

Modaalsus: muutlik

Valitsev planeet: Merkuur

Neitsi tõusumärgina jätad praktilise ja organiseeritud inimese mulje. Sul on detailide suhtes terav silm ja ükski apsakas ei pääse Sinu silma alt mööda, kuid kipud vahel liiga detailidesse kinni jääma ning ei märka suurt pilti.

Paistad tagasihoidlik ning minimalistliku ja konservatiivse välimusega. Sul on kalduvus olla kriitiline, eriti iseenda suhtes – see tuleneb lihtsalt soovist püüelda parima suunas. Sul on kõrged standardid, mistõttu võib teistele jääda mulje, et nad ei ole Sinu jaoks kunagi piisavalt head. Liigselt perfektsionistlike ootuste tõttu võib esineda kalduvust pessimismile ja negatiivsetele mõttemallidele. Võid jätta teistele ka pisut närvilise ja ebakindla mulje, kuna kipud tihti ülemäära muretsema ja analüüsima.

Uute inimestega tutvudes jätad vastutus- ja kohusetundliku mulje ning tahad tegutseda vastavalt reeglitele ja iga hinna eest vigu vältida. Tänu praktilisele meelele eelistad teadmisi ja oskusi, millest on igapäevaelus kasu. Oled osav asjade parandamises ja täiustamises. Uute projektide puhul kipud liiga kaua ettevalmistusi tegema ja kõike üle analüüsima.

Välimuselt pigem lühemat kasvu. Nägu tundub kolmnurksema kujuga, kus otsaesine on laiem. Juuksed pigem tumepruunid, silma pruunid või hallid, jume kahvatum. Kõndides võivad liigutused olla nurgelised. Kuna Neitsi märk on seotud kõhu ja seedimisega, siis võib olla kalduvus erinevateks kõhu- ja seedimisprobleemideks. Olenemata vanusest paistad välja noorem, kui tegelikult oled.

Kuulsused Neitsi tõusumärgiga:

Renée Zellweger, Bruce Willis, John Malkovich, Patrick Swayze, Kevin Costner, Leonard Cohen, Uma Thurman, Jeff Bridges, Forest Whitaker, Tom Hanks, Kathy Bates, Woody Allen, Don Johnson, Donald Sutherland, Shannen Doherty, Helen Hunt, Shirley MacLaine, Christina Ricci, Doris Day, John Cleese, Marlene Dietrich, Gene Kelly, Walt Disney, Audrey Tautou, Dolly Parton, David Copperfield, Kurt Cobain, Annie Lennox, Melanie C., Pelé, Suzi Quatro, Wolfgang Amadeus Mozart, Franklin D. Roosevelt, Winston Churchill, Ernest Hemingway, Steve Jobs, Andrea Bocelli

Loe tõusumärkide kohta lähemalt siit.

Mida Sina arvad?

error: Content is protected !!
et