Privaatsustingimused

Käesoleva veebilehe aadress on: https://astrolaegas.ee.

Kasutades Astrolaegas lehe teenuseid annate selge ja teadliku nõusoleku oma isikuandmete töötlemiseks.

Astrolaegas kogub Teie isikuandmeid broneeringu vormistamisel ning säilitab Teie poolt broneeringu vormistamise käigus sisestatud kontaktandmed ja info broneeringu kohta. Teie isikuandmeid töödeldakse kooskõlas Eesti Vabariigis kehtivate seadustega.

Astrolaegas kasutab isikuandmeid Teile teenuste osutamiseks, edasi arendamiseks ja personaliseerimiseks. Astrolaegas võib kasutada Teie isikuandmeid Teile eripakkumiste, kampaaniate ja uudiskirjade edastamiseks e-posti teel üksnes juhul, kui olete andnud selleks oma nõusoleku.

Teil on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ja kasutamine.

Astrolaegas ei edasta Teie kohta saadud isikuandmeid kolmandatele isikutele.

Astrolaegas veebileht kasutab Teie paremaks teenindamiseks küpsiseid ehk cookie’sid. Küpsised on väikesemahulised tekstifailid, mille saadavad ja salvestavad kasutaja arvutisse veebilehed, mida kasutaja külastab. Küpsis salvestatakse kasutaja veebilehitseja failikataloogi. Juhul kui kasutaja on veebilehte varem külastanud, loeb veebilehitseja küpsist ning edastab vastava teabe veebilehele või elemendile, mis küpsise algul salvestas. Küpsised võivad sisaldada tehnilisi andmeid kasutaja seadme ja internetiühenduse kohta, infot kasutaja eelistuste ja kasutamismustrite kohta jms. Küpsisest saadavat teavet kasutatakse veebilehe kasutusmugavuse ja sisu parandamise eesmärgil.

Kasutajal on õigus keelduda küpsiste salvestamisest arvutisse. Vastava soovi korral peab kasutaja muutma oma veebilehitseja seadeid. Küpsiste blokeerimisel peab kasutaja arvestama, et kõik veebilehe funktsioonid ei pruugi pärast küpsiste blokeerimist enam kasutajale kättesaadavad olla.

error: Content is protected !!
et